ב07/05 טום חוגג יום הולדת שנה, ולראשונה בחיי אני מתרגשת. מתכננת ומתכוננת ליום הולדת שתיערך בשבת הקרובה כמעט כמו לחתונה שלנו. הבטחתי שיום הולדת שנה זה ההזדמנות שלי להעניק לטום, למשפחה ולעצמי את המתנה האולטימטיבית ולהעלות את הבלוג הזה לאוויר. עוד לפני שנולדת האמנתי שזו תהיה הדרך הטובה ביותר לשמור ולתעד את כל הזיכרונות. ככל שאני מעלה תמונות (ולעיתים גם קצת מלל) אני יותר ויותר מתרגשת.

BDAY-MAGNET-BLK1

שנה זה אבן דרך במושגים של תינוק, היום אתה כבר ממש ילד, אבל השנה הזאת היתה משמעותית גם עבורי. אני בוחנת את השנה שחלפה ועושה חשבון נפש עם עצמי. החלטתי לרשום לך ברכה, מעין מכתב לעצמי ולך כדי שעוד כמה שנים טובות נוכל ללחוץ על כפתור ולהעלות את כל הזיכרונות בקלות.

טום טום,

מעולם לא חשבתי שאהיה אמא שעושה בושות מול זרים, שאגע במאכלים שמעולם לא הסכמתי לגעת, שלפעמים אשמח לחזור הביתה מוקדם מהעבודה ושאצהל כשסוף סוף יצא הקקי. אבל אני גם אמא שסומכת על הסובבים אותך, ששמה אותך בגיל חמישה חודשים בגן, שיודעת להתייעץ אבל גם מכירה אותך הכי טוב. שאומרת בפה מלא שהחודש הראשון לאימהות היה קשה וש'חופשת' לידה היא פיקציה. שאוהבת לעבוד ומרגישה שזה ממלא אותה ועושה אותה אדם טוב יותר, אמא טובה יותר – בשבילך.

בזכותך אבא ואני הפכנו למשפחה, הכרנו טוב יותר ולמדנו לעבור משוכות קלות יותר וקלות פחות. אני מעריצה ומודה לאבא שהוא אבא במשרה מלאה. מה שנראה לי ולך טבעי ושכיח בחוץ הוא די חריג. עוד לפני שנולדת החלטנו שלעולם לא נשנה את אורח חיינו בגללך, שנדע לשלב אותך ולצרף אותך לכל התכנונים והחלומות. אני שמחה להגיד שהצלחנו, התלוות לכל מה שרצינו לעשות, אבל אתה נדבך כ"כ חשוב ומשמעותי למסע שלנו, שאם לפעמים סטינו מהדרך זו היתה בחירה מושכלת ונכונה.

אני מאחלת לך שתגדל ותמשיך להיות הילד הכי סקרן שאני מכירה. שתמשיך לחייך עם העיניים ולהקסים את כל הסובבים אותך, ושתנהל את העולם כמו שאתה עכשיו לומד שאפשר (אולי קצת) לנהל אותנו. אני מאחלת לך שתדע מה הם גבולות אבל שתדע שבעזרת כוח רצון אפשר לפרוץ אותם, שתוקיר את מה שקבלת מאיתנו אבל תדע לשאוף ליותר. שתהיה חבר טוב ואח (בהמשך הדרך), ושתמיד תזכור לשים את המשפחה באחד מן המקומות הראשונים בחייך. שתהיה סבלני אלינו כי לפעמים אנחנו יודעים טוב יותר, ושתדבר עם אבא כל יום בטל' – כי אני מאחלת לך קשר כמו של אבא וסבא.

שתמשיך להפוך אותי למאושרת מהדברים הכי קטנים.

אוהבת כמו שלא חשבתי שאפשר לאהוב, אמא.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם עוד קצת זמן פנוי? יאללה עוד אחד!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email