בשנה שעברה, משהו טוב יצא לאור אילוצי החגיגות בתקופת הקורונה, וכל ילד (ומבוגר) זכה ליום מיוחד שהוא כולו שלו. הפעם, אחרי שכבר הרגלנו, לא יכולנו לסגת, ובשבוע היום הולדת של 2021, עדין בצל הקורונה, אבל אחרי הפוגה וירידה משמעותית בסף הלחץ (וההדבקות), החלו חגיגות יום ההולדת של משפחת פכט.

לאור שיפור הקורונה, אך העדר חיסונים לילדים, החלטנו לחזור למסורת הפכטבורגר, אבל בקפסולות. ראשונים, הוזמנו החברים מהשכונה לבריכה בבית משפחת בן-דרור. כאלה שהילדים כבר נפגשים, והסיכויים לבידוד ו/או הדבקה ירדו משמעותית.

את הנושא ליום הולדת, צבעוני ושמח, לקחתי משאריות של לא מעט קישוטים שאספתי לאורך השנים.

בבוקר למחרת כבר התעוררנו ליום הולדת 4 של אדם. זו היתה שנה לא רגילה, חווינו והתבגרנו כ"כ כמשפחה, כאנשים. ואדם הביא איתו את הקסם הייחודי שלו. מזל טוב לאהבה הגדולה של חיי, זה שפתח לי את הלב עוד יותר, שמלמד אותי על אימהות, הכלה, קבלה וגמישות כל יום מחדש.

כמעריץ מס' 1 של אחיו הגדול, היה ברור שיום הולדת לגו, לגו נינג'גו, יעשה אותו מאושר. אז בלילה, אחרי יום עמוס בחגיגות סדרנו, קשטנו וחיכינו לחיוך הענק שלו בבוקר.

עם הפסקה של 5 ימים, הגיע יום ההולדת של טום. מתבגר קטן שצומח וגדל לנו בבית. מהברכה שכתבתי לך:

טוקי האהוב,

ליום הולדת ה-8 מאחלים לך שנה נהדרת, מלאת חוויות. שתהנה להמשיך לחקור, ללמוד ולהתפתח. לנסות ולהעיז למרות הפחדים. שתשמיך עד שתצליח, גם כשהדרך לא תמיד קלה. בתמיד תהיה נאמן לעצמך, לצד היותך חבר טוב ורגיש. חושב על הזולת, ולא פחות על אחיך הקטן. לנצח תהיה בנינו הבכור, זה שפתח לנו את הלב לראשונה. תודה שבחרת בנו להיות ההורים שלך, אוהבים עד הירח וחזרה.

אדם, אבא ואמא.

לאחרונה חובב כדורסל עוד יותר מכדורגל, ולכן לא היה מפתיע שהנושא הנבחר יהיה כזה. עם הרבה אלתורים מצאתי בדיוק את מה שאהבתי, קצת מאטסי, קצת בהרכבה עצמית, אבל יצא מדויק ומיוחד בדיוק כמוך.

יום ההולדת של טום יצא בשישי, ולכן לארוחת הערב הזמנו את שתי המשפחות, וחגגנו לאדם, לטום, לשיר (שחוגגת ב5.5 בדיוק בינהם) ולעמרי יחדיו.

ההצלחה של עוגת הסוכריות משבת הוכיחה את עצמה, ושוב שדרגתי את הקנוי, עם "קצת" סוכר וצבע.

אחרון חביב, עמרי. לאור השנה העמוסה שחווינו, והשינויים הענקיים שעתידים לבוא (שלום שבוע 32), ארגנתי לעמרי מאחורי הקלעים, בעזרתו האדיבה של נמרוד, חופשת יום הולדת ו/או Babymoon בסימן אימונים, אוכל משובח וחברה טובה.

בשבת בשעה 07:00 כבר החלו החגיגות, עם אימון בקרוספיט נמל. משם בניתי לו"ז שלא מבייש מפיקת אירועים (לגמרי מקצוע שעלי לשקול), ודאגתי שבכל רגע נתון הם עסוקים ונהנים.

אחה"צ כבר בילינו יחד בבית עם הילדים, כשבערב חגגנו יחד עם גיא ורותם, מעוז ושלומית בארוחת ערב מעולה בהוטל מונטיפיורי.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

יש לכם עוד קצת זמן פנוי? יאללה עוד אחד!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email